MENU

Bahagian Pengurusan Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ts. Mohammad Daniel Bin Shukor F41 PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT 04-4325326 04-4325229 mohammaddaniel@mpkk.gov.my
Zuraida bt Durani N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325225 04-4325229 zuraida@mpkk.gov.my
Bahagian Pembangunan Organisasi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Hasnita Binti Mohd Hashim N44 PEGAWAI TADBIR 04-4325225 hasnita@mpkk.gov.my
Khairul Syafiq Bin Shahari N19 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325235 04-4325229 khairulsyafiq@mpkk.gov.my
Nur Fahanim Binti Saiful Shukri N29 PENOLONG PEGAWAI TADBIR 04-4325325 04-4325229 nurfahanim@mpkk.gov.my
Rabitah Binti Haji Shafie N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325234 04-4325229 rabitah@mpkk.gov.my
Muhammad Amsyar Bin Falzi H11 PEMBANTU AWAM 04-4325235 04-4325229 muhammadamsyar@mpkk.gov.my
Roziah bt Sudin N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325234 04-4325229 roziah@mpkk.gov.my
Bahagian Penilaian
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zainab bt Che Ani N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325225 04-4325229 zainab@mpkk.gov.my
Bahagian Sekretariat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Jamaluddin Bin Mohd Sayid N11 PENGHANTAR NOTIS 04-4325231 04-4325229 jamaluddin@mpkk.gov.my
Kemaskini Terakhir: Rabu, 24 Februari 2021 - 5:51pm