MENU

Bahagian Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Saqirah Binti Mohd Nasarudin N19 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325236 04-4325229 saqirah@mpkk.gov.my
Nurhanis Binti Abd Hamid N19 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325226 04-4325229 nurhanis@mpkk.gov.my
Faridah Binti Abdul Manaf N26 PEMBANTU TADBIR (P/O) 04-4325221 04-4325229 faridah@mpkk.gov.my
Sholaiha Bee Bt Abd Razak N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325225 04-4325229 sholaihabee@mpkk.gov.my
Norliana Binti Yahya N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325225 04-4325229 liana@mpkk.gov.my
Bahagian Pengurusan Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Sofiah Binti Othman F44 PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT 04-4325320 04-4325229 sofiah@mpkk.gov.my
Che Osman bin Che Lah F29 PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT 04-4325231 04-4325229 cheosman@mpkk.gov.my
Adzmi b Abd Rahim N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325225 04-4325229 adzmi@mpkk.gov.my
Ts. Mohammad Daniel Bin Shukor F41 PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT 04-4325326 04-4325229 mohammaddaniel@mpkk.gov.my
Zuraida bt Durani N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325225 04-4325229 zuraida@mpkk.gov.my
Kemaskini Terakhir: Khamis, 21 Januari 2021 - 12:36pm