MENU

Bahagian Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Muhammad Hafis b Zainon H11 PEMBANTU AWAM 04-4325225 04-4325229 muhammadhafis@mpkk.gov.my
Nurhanis Binti Abd Hamid N19 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325226 04-4325229 nurhanis@mpkk.gov.my
Bahagian Pengurusan Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zuraida bt Durani N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325225 04-4325229 zuraida@mpkk.gov.my
Mohammad Daniel Bin Shukor F41 Pegawai Teknologi Maklumat 04-4325326 04-4325229 mohammaddaniel@mpkk.gov.my
Muhamad Nazif b abdul Wahab Juruteknik Komputer(FT17) 04-4325225 nazif@mpkk.gov.my
Che Zubbilah b Rosly Juruteknik Komputer(FT17) 44325225 Spjr_acing@yahoo.com
Sofiah Binti Othman Pegawai Sistem Maklumat - F44 04-4325320 sofiah@mpkk.gov.my
Che Osman bin Che Lah Pen. Peg. Sistem Maklumat F29 04-4325231 cheosman@mpkk.gov.my
Adzmi b Abd Rahim N22 PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI) 04-4325225 04-4325229 adzmi@mpkk.gov.my
Bahagian Pembangunan Organisasi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Hasnita binti Hashim Penolong Pegawai Tadbir N27 04-4325225 hasnita@mpkk.gov.my
Kemaskini Terakhir: Isnin, 27 Januari 2020 - 2:53pm