MENU

Bahagian Pengurusan Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zuraida bt Durani Pembantu Tadbir-N17 04-4325225 zuraida@mpkk.gov.my
Muhamad Nazif b abdul Wahab Juruteknik Komputer(FT17) 04-4325225 nazif@mpkk.gov.my
Che Zubbilah b Rosly Juruteknik Komputer(FT17) 44325225 Spjr_acing@yahoo.com
Sofiah Binti Othman Pegawai Sistem Maklumat - F44 04-4325320 sofiah@mpkk.gov.my
Che Osman bin Che Lah Pen. Peg. Sistem Maklumat F29 04-4325231 cheosman@mpkk.gov.my
Adzmi b Abd Rahim Pembantu Tadbir-N22 04-4325225 adzmi@mpkk.gov.my
Mohammad Daniel Bin Shukor Pegawai Teknologi Maklumat - F41 04-4325225 mohammaddaniel@mpkk.gov.my
Bahagian Pembangunan Organisasi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Hasnita binti Hashim Penolong Pegawai Tadbir N27 04-4325225 hasnita@mpkk.gov.my
JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zainab bt Che Ani Pembantu Tadbir (P/O)-N22 04-4325225 zainab@mpkk.gov.my
Bahagian Sekretariat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Jasni bin Mohamad Pekerja Awam (K)-R1 04-4906522 tiada
Kemaskini Terakhir: Khamis, 14 September 2017 - 4:17pm